top of page

Wizyta w Ambasadzie Luksemburga

Nasi uczniowie uczący się języka francuskiego wybrała się dzisiaj na Dzień Europy do Ambassade du Luxembourg à Varsovie, gdzie miała wyjątkową okazję spotkania i bezpośredniej rozmowy z Ambasadorem Wielkiego Księstwa Luksemburga w Polsce.


Monsieur Paul Schmit szczegółowo opowiedział uczniom o różnych obszarach pracy ambasady, w tym odpowiedzialności za ochronę i wsparcie obywateli luksemburskich przebywających za granicą oraz promocję kultury, gospodarki i turystyki Luksemburga. Uczniowie mogli zwiedzić ambasadę, dowiedzieli się jak funkcjonowanie ona na co dzień oraz jak ważną rolę odgrywa dyplomacja w stosunkach międzynarodowych.Wizyta zakończyła się wspólnym zdjęciem z Panem Ambasadorem oraz chwilą wytchnienia w pięknym ogrodzie ambasady.0 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page