top of page

Pierwszy rok za nami

Zakończyliśmy dzisiaj pierwszy rok szkolny w Liceum Civitas. Jesteśmy dumni z naszych uczniów i ich osiągnięć. Każdy z nich jest wyjątkowy i niepowtarzalny.Wszyscy uczniowie osiągnęli w tym roku swoje indywidualne sukcesy w różnych dziedzinach. Staraliśmy się dostrzec i wyróżnić nie tylko spektakularne sukcesy edukacyjne, ale również progres w nauce, pracowitość, sumienność, kreatywność, życzliwość czy poczucie humoru.Po oficjalnym wręczeniu świadectw, nagród i wyróżnień, na uczniów czekała słodka niespodzianka - pyszny tort ze zdjęciem klasy i życzeniami - UDANYCH WAKACJI!Przed uczniami wyczekiwane i w pełni zasłużone WAKACJE. Życzymy, żeby były one spokojne, słoneczne i bezpieczne. Odpocznijcie od nauki i zbierzcie siły i energię na kolejny rok szkolny.


Do zobaczenia we wrześniu!

13 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page