Pierwszy rok za nami

Zakończyliśmy dzisiaj pierwszy rok szkolny w Liceum Civitas. Jesteśmy dumni z naszych uczniów i ich osiągnięć. Każdy z nich jest wyjątkowy i niepowtarzalny.

Wszyscy uczniowie osiągnęli w tym roku swoje indywidualne sukcesy w różnych dziedzinach. Staraliśmy się dostrzec i wyróżnić nie tylko spektakularne sukcesy edukacyjne, ale również progres w nauce, pracowitość, sumienność, kreatywność, życzliwość czy poczucie humoru.

Po oficjalnym wręczeniu świadectw, nagród i wyróżnień, na uczniów czekała słodka niespodzianka - pyszny tort ze zdjęciem klasy i życzeniami - UDANYCH WAKACJI!

Przed uczniami wyczekiwane i w pełni zasłużone WAKACJE. Życzymy, żeby były one spokojne, słoneczne i bezpieczne. Odpocznijcie od nauki i zbierzcie siły i energię na kolejny rok szkolny.

Do zobaczenia we wrześniu!