top of page

Nie samą nauką licealista żyje...

Nie samą nauką licealista żyje... W tym tygodniu zaproponowaliśmy naszym uczniom krótki odpoczynek od codziennych obowiązków szkolnych i odrobinę rozrywki. Znalazło się zarówno coś dla ciała jak i dla duch ;)


W środę 20 marca wybraliśmy się z uczniami do Teatru WAM na Musical „Fair Play” - spektakl o relacjach, uczuciach i poczuciu własnej wartości. Celem przedstawienia jest inspirowanie i motywowanie młodzieży do pielęgnowania zasad fair play nie tylko w sporcie, ale także w każdym aspekcie życia codziennego. To musical o uczciwości względem innych oraz siebie samego, o istocie pozytywnej samooceny oraz o dostrzeganiu życia bez filtra wirtualnej, tylko pozornie pięknej rzeczywistości.


A po spektaklu obowiązkowo lunch, w strefie restauracyjnej Galerii Młociny ;)Dzień później, 21 marca,  wybraliśmy się do Fabryki Norblina na wspólną zabawę i posiłek. Wspólny spacer oraz pyszne jedzenie w doborowym towarzystwie okazały się idealnym pomysłem na powitanie wiosny ;)
59 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page