Dzień Otwarty - 2 marca

Już w najbliższą sobotę zapraszamy na kolejny Dzień Otwarty w naszym liceum!

Podczas spotkania będziecie mieli okazję przekonać się, że Liceum Civitas to miejsce, gdzie edukacja nabiera nowego wymiaru. Zobaczycie szkołę, poczujecie jej atmosferę, poznacie filozofię i jakość edukacji oferowanej przez Liceum Civitas. Odpowiemy na pytania i rozwiejemy wszelkie wątpliwości.

Tak jak przy okazji wcześniejszych Dni Otwartych - i tym razem zapraszamy na spotkanie z wyjątkowymi gośćmi:

📌 𝐏𝐫𝐨𝐟. 𝐒𝐭𝐚𝐧𝐢𝐬ł𝐚𝐰𝐞𝐦 𝐌𝐨𝐜𝐤𝐢𝐞𝐦 - 𝐫𝐞𝐤𝐭𝐨𝐫𝐞𝐦 𝐂𝐨𝐥𝐥𝐞𝐠𝐢𝐮𝐦 𝐂𝐢𝐯𝐢𝐭𝐚𝐬, 𝐮𝐜𝐳𝐞𝐥𝐧𝐢 𝐰𝐲𝐳̇𝐬𝐳𝐞𝐣 𝐰𝐬𝐩𝐨́ł𝐭𝐰𝐨𝐫𝐳𝐚̨𝐜𝐞𝐣 𝐋𝐢𝐜𝐞𝐮𝐦 𝐂𝐢𝐯𝐢𝐭𝐚𝐬

📌 𝐊𝐚𝐫𝐨𝐥𝐢𝐧𝐚 𝐎𝐩𝐨𝐥𝐬𝐤𝐚̨ – 𝐝𝐳𝐢𝐞𝐧𝐧𝐢𝐤𝐚𝐫𝐤𝐚̨ 𝐢 𝐩𝐮𝐛𝐥𝐢𝐜𝐲𝐬𝐭𝐤𝐚̨, 𝐨𝐛𝐞𝐜𝐧𝐢𝐞 𝐩𝐫𝐨𝐰𝐚𝐝𝐳𝐚̨𝐜𝐚 𝐩𝐫𝐨𝐠𝐫𝐚𝐦𝐲 𝐩𝐮𝐛𝐥𝐢𝐜𝐲𝐬𝐭𝐲𝐜𝐳𝐧𝐞 𝐓𝐕𝐏𝐢𝐧𝐟𝐨 𝐨𝐫𝐚𝐳 𝐙𝐚𝐬𝐭𝐞̨𝐩𝐜𝐳𝐲𝐧𝐢𝐚̨ 𝐊𝐢𝐞𝐫𝐨𝐰𝐧𝐢𝐤𝐚 𝐊𝐚𝐭𝐞𝐝𝐫𝐲 𝐃𝐳𝐢𝐞𝐧𝐧𝐢𝐤𝐚𝐫𝐬𝐭𝐰𝐚 𝐢 𝐍𝐨𝐰𝐲𝐜𝐡 𝐌𝐞𝐝𝐢𝐨́𝐰 𝐰 𝐂𝐨𝐥𝐥𝐞𝐠𝐢𝐮𝐦 𝐂𝐢𝐯𝐢𝐭𝐚𝐬

Dołącz do wydarzenia 👇

34 wyświetlenia0 komentarzy