top of page

Zanurzyć się w historii...

Zanurzyć się w historii... poczuć klimat odległych czasów... przeżywać emocje bohaterów...


W ubiegłym tygodniu nasi uczniowie odwiedzili escape room BLACK CAT, a w nim pokój „Powstanie Warszawskie”. Wcielając się w rolę AK-owców, którzy otrzymali ważny rozkaz do wykonania, przypomnieli sobie ważny fragment historii Warszawy.


W jednej z śródmiejskich kamienic, w lokalu konspiracyjnym, ukryto radiostację. Trzeba było ją odnaleźć i nadać ważny komunikat dotyczącego godziny „W”, skierowany do ukrywającej się nieopodal Warszawy grupy cichociemnych.


Nasi uczniowie spisali się na medal!


Wspólnie rozwiązali wiele, nieraz bardzo trudnych i wymagających sprytu, zagadek i wykonali swoją misję. Przy okazji przeżyli niezwykłą przygodę, podróż w czasie i emocje. Mamy nadzieję, że zapamiętają je na długo.39 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page