top of page

Gadające głowy

W 1979 roku Krzysztof Kieślowski nakręcił dokument „Gadające głowy”, w którym 44 osoby ustawił w porządku chronologicznym od najmłodszego do najstarszego i zadał im niełatwe pytania. Kim jesteś? Czego byś chciał? Co jest dla ciebie najważniejsze?


Dziś, w 2024 roku, zadaliśmy sobie, te same pytania na warsztatach filmowych po projekcji tego niezwykle aktualnego i ponadczasowego filmu. Nasza sonda klasowa była czymś co wyzwoliło w nas nie tylko odpowiedzi na pytania, ale przede wszystkim ośmieliło w pokazaniu siebie przed kamerą.Kim jesteś? Czego byś chciał? Co jest dla Ciebie najważniejsze?

Jakie jest Twoje największe marzenie?


Niby proste, a jednak niełatwe pytania... Na niektóre z nich nie zawsze jesteśmy w stanie na szybko odpowiedzieć. Ostatecznie okazuje się, że w każdym z nas, bez względu na wiek i czas urodzenia, pochowane są wartości niezmiennie, takie jak miłość, spokój, radość z codzienności i zwyczajności.


Jak poradzili sobie z tym zestawem pytań nasi uczniowie?


Naszym zdaniem – ZNAKOMICIE! Zobaczcie sami 👇22 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

留言


bottom of page