top of page

Dodatkowa klasa pierwsza - ostatnie wolne miejsca


dodatkowa klasa pierwsza

W związku z dużym zainteresowaniem i licznymi prośbami rodziców, Liceum Civitas otwiera dodatkową klasę pierwszą z językiem angielskim na poziomie podstawowym!


W pierwszym roku nauki wszystkie lekcje prowadzone będą wyłącznie w języku polskim, natomiast program dwujęzyczny (polsko-angielski) rozpocznie się od drugiego roku.


Zapisy trwają tylko do 23 sierpnia! Mamy jeszcze ostatnie wolne miejsca!


Jeżeli Wasze dziecko szuka nadal pomysłu na swoją edukację – zapraszamy na Dzień Otwarty w siedzibie Liceum Civitas - 16 sierpnia, w godz. 12:00-17:00 - ul. 1 sierpnia 8, Wiśniowy Business Park, budynek A, piętro III.


W Liceum Civitas od początku wspieramy młodych ludzi w rozwoju zainteresowań i wychodzimy naprzeciw ich potrzebom. Jako jedna z nielicznych szkół w Warszawie oferujemy uczniom indywidualny dobór przedmiotów, które chcą realizować na poziomie rozszerzonym.


W trosce o przyszłość uczniów, już w pierwszej klasie zapewniamy im wsparcie wykwalifikowanego doradcy zawodowego, a od klasy drugiej – indywidualne wsparcie mentorskie. W pracy z młodzieżą stawia także na rozwijanie kompetencji przyszłości takich jak praca w grupie, krytyczne myślenie, przetwarzanie i interpretację złożonych informacji, a także korzystanie z technologii cyfrowych.


Więcej informacji dostępnych u Pani Dyrektor: Barbary Łochowskiej, telefon: +48 736 672 407, e-mail: barbara.lochowska@liceum-civitas.pl1191 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page